Velkommen til medlemsmøte i Lørenskog Quilteklubb onsdag den 28.10. i Skårer kirke kl 18.00 – 21.30

Endelig nytt medlemsmøte! Denne gangen skal vi sy, så ta med egen symaskin, skjærematte, linjal og kniv pga smittefare. Strykejern deler vi og spriter ned mellom hver bruker.

Inga stiller med juleprosjekt: Hjertegrytekluter. Bruksanvisning og mønster ligger ved. Klubben sponser spesialvatt for gryteklutene. Det går tydelig fram fra oppskriften hva slags materialer dere trenger til sømmen.

Dersom du printer ut mønsteret på et A4 ark, vil det være i naturlig størrelse. Mønsteret består av 2 ark. Du vil også få det på styreweb mail. Vi vil også ha med en original som du kan tegne av på møtet.

Dersom noen heller/og vil sy på egne prosjekter, er det helt ok. Når det gjelder mat og drikke, må hver og en ta med sitt eget.

Vi vil selvfølgelig også ha vis og fortell, så ta med dine kunstverk og få klappsalver fra publikum!

Det er sørgelig å si, men dette møtet er bare for klubbens medlemmer, fordi vi har en begrensning på 25 påmeldte. Påmelding får dere gjennom mail om på styreweb, og hvordan dere skal gjøre med påmelding. Prinsippet først til mølla gjelder.,…..

Kos dere så lenge! Dette er greit tilbehør til symaskinen i disse dager! Da ses vi på onsdag!

Dette innlegget ble publisert i Invitasjon til møter, Nyhetsbrev, Siste Nytt, Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *