Referat fra marsmøte, Sy sammen lørdag og Tur!

Quilte-Hilde var på besøk hos oss med mengder at tepper og en betydelig del av butikken sin. Det ble et vellykket møte med mange blide medlemmer og flere gjester, hvorav 1 meldte seg inn i klubben med en gang!

Hilde viste frem masse og delte tips og ideer villig vekk. Hun er virkelig både smilende, morsom og inspirerende. Handelen gikk så det suste og det var bare glade fjes å se.

Bildene fra både Hilde og kveldens show&tell finner du litt lenger ned i innlegget.

Lørdag 22. april blir det «Sy sammen» i Skårer kirke fra klokken 10:00 – 16:00.

14 medlemmer har allerede gitt beskjed om at de kommer, og vi har plass til mange flere. Disse lørdagene er koselige og uformelle sammenkomster. Her syr noen «Tepper som varmer«, noen syr toalett-vesker til krisesenteret og andre syr på sine egne prosjekter. Det et helt opp til deg hva du vil gjøre og om du vil ha med symaskin eller ikke. Du behøver ikke melde deg på – det er bare å møte opp 🙂 Husk å ta med matpakke! Vi server kaffe og te.

Sy sammen lørdagene er kun for medlemmer, men du kan selvfølgelig melde deg inn i klubben når du kommer!

Lørdag 3. juni reiser vi på busstur.

Uten å vite mer enn at det er plass til 20 i bussen som går fra Skårer kirke lørdag 3. juni klokken 09:00 er det allerede 16 medlemmer som har meldt seg på. Det betyr ar det nå er fire plasser igjen, -og her er det førstemann til mølla. Du gir beskjed til Wenche på e-post:w-thoen@online.no hvis du vil være med! Dette blir helt sikkert gøy!:-)

Her kommer bildene av arbeidene til Hilde:

Og her er bildene fra medlemmenes Vis og fortell:

Grasrotandel:
Tipper du eller spiller du Lotto?
Vil du gi grasrotandel til Lørenskog Quilteklubb? Klubbens Organisasjonsnummer er: 988 060 852
Vi er takknemlige for din støtte. Tilknytt Lørenskog Quilteklubb her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen/#search=988060852

Dette innlegget ble publisert i Møtereferat, Siste Nytt, Turer. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *