Velkommen til medlemsmøte onsdag 14.11.18!

Temaet for møtet
Er du også på jakt etter ideer til julestas i heimen og de siste gavene du ønsker å gi de spesielt utvalgte? For å unngå at medlemmene får idetørke, blir desperate, vrir sine hjerner og blar febrilsk i quiltebiblioteket sitt, synes vi at den søsterlige hjelpende ånden bør få utløp: Vi trenger at du bidrar med ideer/eksempler til kjappe, geniale, nyttige, flotte og enkle ting! Vis eller fortell om de ideene du har. Gjett om vi vil være takknemmelige!

Vis-og-fortell og utlodning
Har du fått ferdig noe fra UFO-haugen eller ditt lenge pågående «mesterverk»? Vi vil så gjerne se dem! Vi har flotte gevinster til utlodningen! Dessuten har vi fått masse blader og bøker som vi vil gi bort! Så vil vi drikke kaffe og skravle og mumse i oss et eller annet godt!

Både gjester og medlemmer ønskes hjertelig velkommen på møtet!

Kom og møt dine likesinnede! Du behøver ikke være medlem for å delta!

Sted: Skårer Kirke, inngang D ved parkeringsplassen, innkjøring fra Løkenåsveien.
Husk å ta med navnelapp og kopp.
Det er gratis for medlemmer.
Gjester betaler kr.50.-

Grasrotandel:
Tipper du eller spiller du Lotto?
Vil du gi grasrotandel til Lørenskog Quilteklubb?

lotto_960X_1209849593_1209849608Klubbens Organisasjonsnummer er: 988 060 852
Vi er takknemlige for din støtte.

Les mer om Grasrotandel her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen

Tilknytt Lørenskog Quilteklubb her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen/#search=988060852

Publisert i Invitasjon til møterNyhetsbrevSiste NyttUkategorisert | Skri
Dette innlegget ble publisert i Invitasjon til møter, Nyhetsbrev, Siste Nytt, Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *