Program høsten 2023

30. August:

Vi får besøk av Daysy Aschehoug. Hun er amerikansk, men bor på Nesodden. Hun har designet quilts for magasiner siden 2016, og de fleste av disse quiltene inneholder et eller annet element av buet sammensetning i en moderne designestetikk. Hun har skrevet bøker og jobber nå heltid som quilt-designer, foredragsholder og kurslærer.

27. September:

Dette skal være et medlemsmøte hvor vi får tid til å prate sammen. Det kan bli små workshops hvor vi lærer av hverandre eller kanskje vi finner en teknikk vi har lyst å prøve oss på.

Hva har dere lyst til? Send forslag til styret på e-post: styret@lorenskogquilteklubb.no

14. Oktober, Lørdag:

Kurs med Mali Storli Engedal. Vi kommer tilbake med nærmere opplysninger

25. Oktober:

Quiltegården: Siw kommer med butikken sin. Hun er en sprudlende inspiorasjonskilde og har alltid med seg mange flotte modeller. I tillegg har hun med store deler av butikken sin, så her kan vi boltre oss i spennende nyheter.

11. November, Lørdag

Sy Sammen: Kom og sy sammen med oss! Du velger selv om du vil ha med symaskin eller om du foretrekker håndsøm. Noen syr «Tepper som varmer» og mange syr på sine egne ting. Dette er alltid veldig hyggelige lørdager.

29. November:

Julemøte. Vi kommer tilbake med flere opplysninger når det nærmer seg.

GOD SOMMER!

Grasrotandel:
Tipper du eller spiller du Lotto?
Vil du gi grasrotandel til Lørenskog Quilteklubb?

Klubbens Organisasjonsnummer er: 988 060 852
Vi er takknemlige for din støtte.

Tilknytt Lørenskog Quilteklubb her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen/#search=988060852

Dette innlegget ble publisert i Høsten 2023, Siste Nytt, Ukategorisert. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *