Referat fra kurset med Helle Løvenskiold 13. april

15 spente kursdeltagere gledet seg til et forrykende kurs i «Drunkards Path med malsett». Runde former ved bruk av malsettene til «Eliza´s Backporch Design». Alle fikk til å sy runde former ved hjelp av malsettene og Helle sin meget gode veiledning. Deltagerne brukte forskjellige størrelser av malene samt stoffer i forskjellige mønster og farger. Til dette var Helle til god hjelp og inspirasjon. Dette resulterte i ulike utrykk på løpere og tepper.

Nå får du, din familie, alle dine bekjente, venner og venners venner  20% rabatt på alt de handler hos Flügger farve. Alt de trenger å gjøre er å oppgi Lørenskog Quilteklubb i kassen, eller oppgi rabattkode FA902759 på flugger.no. 

Den som handler får 20% rabatt og klubben vil vil motta 5% bonusstøtte årlig.

Grasrotandel:
Tipper du eller spiller du Lotto?
Vil du gi grasrotandel til Lørenskog Quilteklubb?

Klubbens Organisasjonsnummer er: 988 060 852
Vi er takknemlige for din støtte.

Les mer om Grasrotandel her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen

Dette innlegget ble publisert i Kurs, Siste Nytt. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *