Referat fra sommerturen 25. mai

Turen gikk til Quilte-Hilde i Drammen og Blaafarveværket. Det ble en flott sommertur med 22 damer, deilig vær og sommertemperatur. Det ble servert en forfriskning ombord i bussen på vei til «Quilte-Hilde» hvor vi fikk kaffe og nydelig kringle. Hilde hadde gjort i stand uteplassen, hengt opp tepper, duker, kuvertbrikker og annet for å gi oss inspirasjon. Alle fikk handlet av Hilde sitt rike utvalg av stoffer, vatt og utstyr. Foredrag ble det også. Etter hvert gikk turen videre til Blaafarveværket hvor vi spiste lunch og gikk rundt og så oss om. Flere fikk med seg utstillingen «Alle snakker om skogen». Styret ønsker alle en riktig GOD SOMMER så ses vi i august!

Nå får du, din familie, alle dine bekjente, venner og venners venner  20% rabatt på alt de handler hos Flügger farve. Alt de trenger å gjøre er å oppgi Lørenskog Quilteklubb i kassen, eller oppgi rabattkode FA902759 på flugger.no. 

Den som handler får 20% rabatt og klubben vil vil motta 5% bonusstøtte årlig.

Grasrotandel:
Tipper du eller spiller du Lotto?
Vil du gi grasrotandel til Lørenskog Quilteklubb?

Klubbens Organisasjonsnummer er: 988 060 852
Vi er takknemlige for din støtte.

Les mer om Grasrotandel her:
https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen

Dette innlegget ble publisert i Siste Nytt, Turer. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *